ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР

Новинки в лінійці моторних олив Castrol Magnatec STOP-START з в’язкістю 5W-30.

530

specifikaciya

НОВИЙ CASTROL MAGNATEC STOP-START:
ИДЕАЛЬНИЙ ЗАХИСТ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ МІСЬКИХ УМОВАХ.

Компанія Castrol представляє нову лінійку моторних олив Castrol MAGNATEC STOP-START з поліпшеними властивостями, створене для максимально ефективної роботи в умовах сучасного мегаполісу. Ця олива спеціально призначене для посиленого захисту двигуна від зносу в міському режимі — з повторюваними циклами стоп-старт.

Нова моторна олива Castrol MAGNATEC STOP-START містить молекули, які притягуються до деталей двигуна і утворюють самовідновлюющийся шар.

molekuly

 

Навіть коли молекули зриваються з деталей в процесі роботи двигуна, на їх місце миттєво спрямовуються інші, відновлюючи захисну плівку і забезпечуючи двигуну максимальну безпеку на всіх стадіях циклу стоп-старт. За результатами останнього галузевого тесту рівень захисту двигуна, забезпечений моторною оливою Castrol MAGNATEC STOP-START, перевершує на 20% вимоги найжорсткіших стандартів автовиробників**. Castrol MAGNATEC STOP-START захищає двигун від зносу з першої секунди пуску і на всьому протязі шляху – кожен раз натискаючи на педаль акселератора.

**-по данным теста OM646 LA

CASTROL MAGNATEC STOP-START
Перша моторна олива на ринку України для посиленого захисту двигуна від зносу в міському режимі з повторюваними циклами СТОП-СТАРТ.

start-stop

Повернутися назад

Замовити дзвінок