ОФІЦІЙНИЙ ДИСТРИБ'ЮТОР

Новинка Castrol EDGE SUPERCAR: випробувано на суперкарі, скоро в Україні!

авто Суперкари генерують феноменальну кількість кінських сил – ніщо не випробовує двигун, а особливо оливу, так, як це робить суперкар. За останні 10 років тиск в двигунах суперкарів зріс майже вдвічі. Саме життя створює екстремальний майданчик для тестів Castrol EDGE в авангарді автомобільної інженерної думки і на піках потужностей.

 

 

Castrol EDGE – наша найсильніша і передова лінійка моторних олив, посилена технологією TITANIUM FST ™, яка фізично змінює спосіб, як веде себе олива в умовах екстремального тиску, подвоює міцність плівки * Castrol EDGE і знижує тертя майже на 15% **.

Castrol EDGE SUPERCAR – номер один в лінійці Castrol EDGE. Перевірений на суперкарі, створений для щоденного використання в звичайних потужних автомобілях. Клас в’язкості, який зароджує преміум категорію SUPERCAR, це – EDGE 10W-60.

1060

Castrol EDGE співпрацює з провідними світовими виробниками суперкарів для випробування і вдосконалення наших олив, випереджаючи зростаючі вимоги сучасних двигунів.

Наша олива була випробувана на межі можливого в одному з найпотужніших і культових суперкарів світу – Koenigsegg One: 1. Крім того, наша команда передових технологій в дослідницькому центрі Castrol провела серію випробувань і моделювань при різних температурах, швидкостях і відрізках часу, щоб переконатися, що олива Castrol EDGE 10W-60 зменшує тертя, в порівнянні з такими ж оливами, але без технології TITANIUM FST ™.

Прагнення Castrol довести свій продукт до меж можливого, як з точки зору продуктивності, так і інновацій – дуже притаманне для духу Koenigsegg” (Крістіан фон Кенігсегг, засновник Koenigsegg)

гонщик

Двигуни, а особливо надпотужні, можуть піддаватися спінюванню. Під час циркуляції олива збивається, утворюючи бульбашки повітря, які знижують його міцність і збільшують ризики контакту металу з металом. EDGE забезпечує Koenigsegg зменшення спінювання.

пена

«Коли олива циркулює в двигуні, вона протікає неймовірно швидко. У двигуні Koenigsegg One: 1 циркулює 11 літрів оливи, яка робить 5 повних циклів за кожну хвилину. Це означає, що зміст звичайного бутля прокачується двигуном і повертається назад в масляний картер приблизно за 6 секунд »(Гарет Доуд, передовий технолог)

авто 2

Завдяки власним тестуванням Koenigsegg підтвердили, що Castrol EDGE 10W-60 демонструє дуже низький рівень спінювання. Як результат, тепер вони пишаються рекомендувати Castrol EDGE 10W-60, як свій вибір серед олив. «Як ніколи раніше, розширюючи межі міцності та ефективності, випробування Castrol і Koenigsegg підтвердили, що наша олива – беззаперечний вибір ефективності як для власників, так і для виробників автомобілів» (Керім Керман, світовий бренд-директор Castrol EDGE)

CASTROL EDGE SUPERCAR є безсумнівним доказом того, що наші оливи проходять серйозні тестування, щоб гарантувати Вашому двигуну високу продуктивність. CASTROL EDGE – це природний вибір водіїв, яким важливі враження від їзди і які бажають для власного двигуна виключно кращого, незалежно від того, мова йде про невеликий хетчбек або суперкар.

едж

* Трибологічні випробування показали, що Castrol EDGE з технологією TITANIUM FST ™ вдвічі збільшує міцність шару оливи, запобігаючи розрив масляної плівки, і зменшуючи тертя, ніж досягає максимальної продуктивності двигуна.
** У власному тесті Castrol EDGE з TITANIUM FST ™ показав до 15% менше тертя, ніж та саме олива Castrol без TITANIUM FST ™. Було протестовано продукти, що представляють 61% всієї продукції, яка була доступна в 2012 році.

www.castrol.ua

Повернутися назад

Замовити дзвінок